Святкування Дня перемоги

Напередодні героїчного свята Дня Перемоги з метою розвитку патріотичних почуттів, вивчення внеску українського народу в Перемогу над нацизмом у Другій світовій Війні в Запорізькому коледжі вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» проведено урок мужності. На захід було запрошено ветеранів Другої світової війни, ветеранів локальних війн, воїнів учасників АТО.

Із привітальним словом до учасників заходу звернувся директор коледжу Кулагін Олег Анатолійович, який закликав молодь ніколи не забувати про величний внесок, який зробили герої Другої світової війни, що воювали на всіх фронтах, відважно захищаючи Батьківщину.

В ході уроків мужності студенти дізналися про героїчні подвиги своїх пращурів, які мужньо здолали вогненні фронтові дороги, піднімали з руїн і відроджували Запорізький край.

Студенти коледжу також відвідали фотовиставку, яка відкрилася у Виставковому залі Спілки фотохудожників м. Запоріжжя під назвою «Пам`ятаємо минуле заради майбутнього».

Мета виставки – ближче познайомити жителів міста з історією, нагадати всім про страхіття війни, щоб люди завжди пам`ятали про подвиг народу, який здобув перемогу.

Особливо вразив студентів цикл фотографій, що розповідає про героїчні будні українських військових у зоні АТО.

Покладанням квітів до Алеї Бойової Слави студенти Запорізького коледжу вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.